Kontakt

Fascynują mnie nowe technologie stosowane do budowy domu, przy remontach, a także w wyposażeniu domu czy mieszkania. Zapraszam do lektury mojego bloga, zawsze staram się rzetelnie opisywać poruszane zagadnienia, choć oczywiście bardzo lubię konstruktywną krytykę i polemikę zostawianą w komentarzach.

Lubię również gdy czytelnicy podsuwają mi pomysły na nowe artykuły – to zawsze mobilizuje do pisania na nowe, ciekawe tematy. Mam nadzieję, że spędzisz tutaj bardzo miło czas i będziesz wracał częściej.

Jeden komentarz

  1. Witam wszystkich
    Czy ktoś z was miał co cokolwiek do czynienie z ogrzewaniem ściennym typ KiPHex?
    Chodzi mi o to, które jest rodzajem panela (grzejnika) o powierzchni ok 1 m2 zamontowanego w ścianie pod tynkiem i nie ma w sobie wody a jakiś gaz jedynie podgrzewany jest gorącą wodą. Panele te połączone w system zatopione są w tynku lub pod płytami gipsowymi. System taki działa na tej samej zasadzie co nasze piękne słońce, czyli ogrzewa pomieszczenie promieniowaniami a nie ruchem powietrza jak w normalnych grzejnikach naściennych. Jest ponoć cholernie efektywne i bardzo oszczędne. Czy ktoś coś wie?
    Będę wdzięczny za każdy kontakt na adres jepw@wp.pl
    Jola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *