Kontakt

Fascynują mnie nowe technologie stosowane do budowy domu, przy remontach, a także w wyposażeniu domu czy mieszkania. Zapraszam do lektury mojego bloga, zawsze staram się rzetelnie opisywać poruszane zagadnienia, choć oczywiście bardzo lubię konstruktywną krytykę i polemikę zostawianą w komentarzach.

Lubię również gdy czytelnicy podsuwają mi pomysły na nowe artykuły – to zawsze mobilizuje do pisania na nowe, ciekawe tematy. Mam nadzieję, że spędzisz tutaj bardzo miło czas i będziesz wracał częściej.

2 odpowiedzi do “Kontakt”

 1. Witam wszystkich
  Czy ktoś z was miał co cokolwiek do czynienie z ogrzewaniem ściennym typ KiPHex?
  Chodzi mi o to, które jest rodzajem panela (grzejnika) o powierzchni ok 1 m2 zamontowanego w ścianie pod tynkiem i nie ma w sobie wody a jakiś gaz jedynie podgrzewany jest gorącą wodą. Panele te połączone w system zatopione są w tynku lub pod płytami gipsowymi. System taki działa na tej samej zasadzie co nasze piękne słońce, czyli ogrzewa pomieszczenie promieniowaniami a nie ruchem powietrza jak w normalnych grzejnikach naściennych. Jest ponoć cholernie efektywne i bardzo oszczędne. Czy ktoś coś wie?
  Będę wdzięczny za każdy kontakt na adres jepw@wp.pl
  Jola

  1. Tak Pani Jolu, wiem na ten temat sporo a jeśli chce Pani możemy porozmawiać. Proszę o kontakt na 730909050
   Ten rodzaj ogrzewania nazywa się ogrzewaniem falowym
   Pozdrawiam
   Piotrek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.