Klimakonwektor Purmo Vido

Nowa seria klimakonwektorów Purmo VIDO błyskawicznie nagrzeje dom w zimne dni oraz ochłodzi go w czasie upałów. To nowatorskie i efektywne energetycznie rozwiązanie zapewni utrzymanie optymalnej temperatury wnętrza, niezależnie od pory roku, dysponując maksymalną mocą 9266 W przy ogrzewaniu i 4147 W przy chłodzeniu. Vido to oszczędne i innowacyjne urządzenie, dające użytkownikom możliwość szybkiej i precyzyjnej regulacji temperatury, dzięki zastosowaniu nowoczesnego regulatora z bardzo łatwym w obsłudze panelem sterowania.

Jak to działa? Klimakonwektor VIDO można zasilić gorącą wodą pochodzącą z kotła centralnego ogrzewania lub pompy ciepła. Dzięki temu w mroźne dni zapewni nam ciepło w pomieszczeniu.

W okresie letnim źródłem wody lodowej może być jej wytwornica lub wspomniana wcześniej pompa ciepła. Wymiennik ciepła klimakonwektora VIDO napełniony woda lodową dostarczy przyjemny chłód w czasie upałów. Pompa ciepła dzięki odwróceniu obiegu zapewnia funkcje ogrzewania lub chłodzenia w zależności od potrzeb.

Purmo-Klimakonwektor-VidoCicho działający wentylator, wspomagający cyrkulację powietrza, jest niezbędny podczas chłodzenia pomieszczeń a w okresie zimowym istotnie zwiększa moc grzewczą co pozwala zachować niewielkie gabaryty urządzenia.

Elegancki, a zarazem łatwy w obsłudze panel sterujący umożliwia personalizację ustawień w bardzo szerokim zakresie. Począwszy od najprostszych ustawień temperatury komfortu, aż po indywidualne programowanie trybu pracy zgodnie z jednym z programów standardowych lub stworzonych przez użytkownika.

Klimakonwektor Vido posiada deklarację zgodności z normą PN-EN 442 oraz certyfikaty jakości ISO 9001 oraz ISO 14001.

Źródło: purmo.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *